nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły W KALOSZACH DO DOMU
W KALOSZACH DO DOMU Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 04 lipca 2017 09:59

W ubiegłym tygodniu jedna z naszych czytelniczek zgłosiła nam problem z notorycznie zalaną drogą dojazdową do domu. Czy można temu jakoś zaradzić?

Chodzi o ulice Nałkowskiej i Wyspiańskiego. Po obfitych opadach trudno przejechać przez te drogi samochodem, a co dopiero przejść pieszo. Woda sięga ponad kostki. A że lato nie oszczędza nam w tym roku deszczu, kłopot z pokonaniem tych ulic pojawia się codziennie.

Mieszkanka jednej z tych ulic, pani Ania, pisze, że tę sprawę zgłaszano już kilkakrotnie do władz średzkich. Jedyną odpowiedzią z ich strony było równanie drogi. Ono wystarczy jednak tylko na dwa tygodnie.

– Panowie, którzy równają tę drogę, nie robią tego tak, jak przystało, a mianowicie nie nasypią jakiegoś kruszywa, żeby woda po prostu nie stała – sugeruje średzianka.

Niestety, nie byliśmy w stanie uzyskać żadnego komentarza w tej sprawie w Urzędzie Miejskim, ponieważ naczelnik wydziału Inwestycji i Zamówień, Michał Orłowski przebywa na zwolnieniu.

To częsty widok po ulewnych deszczach w rejonie ulic Nałkowskiej i Wyspiańskiego.

Autor: GPŚ | SOL
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież