nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły POŻEGNANIE SEKRETARZ
POŻEGNANIE SEKRETARZ Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 11 lipca 2017 12:13

Ubiegły piątek był ostatnim dniem pracy wieloletniej sekretarz powiatu średzkiego, Marii Bochyńskiej. Starosta ogłosił już konkurs na to stanowisko.

Maria Bochyńska to osoba szczególnie zasłużona, która swym zaangażowaniem przyczyniła się do sprawnego funkcjonowania i rozwoju powiatu. Pracę w administracji publicznej rozpoczęła w 1990 roku jako kierownik Oddziału Organizacyjnego w Urzędzie Rejonowym w Środzie. Z początkiem 1999 roku rozpoczęła pracę na stanowisku kierownika Wydziału Organizacji i Nadzoru w Starostwie.

Zaangażowanie i kompetencje Marii Bochyńskiej zostały docenione i w 2002 roku została ona powołana na stanowisko sekretarza powiatu średzkiego. W czasie 27-letniej pracy dała się poznać jako osoba szczególnie odpowiedzialna za sprawy urzędu i pracowników. Silny nacisk w trakcie swojej pracy kładła na transparentność działań nie tylko w Starostwie, ale również w Radzie Powiatu.


Średzkie władze uroczyście pożegnały wieloletnią Sekretarz

Autor: GPŚ | opr. JBK
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież