nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły JAK UCIEKAĆ? PRZEZ BALKON!
JAK UCIEKAĆ? PRZEZ BALKON! Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 14 lipca 2017 10:55

altDo niecodziennej kradzieży doszło na terenie jednego osiedli w Środzie. Niezwykłymi umiejętnościami akrobatycznymi mógł pochwalić się 28-letni mieszkaniec Środy, który opuścił mieszkanie sąsiada z łupem. Mężczyźnie grozi do pięciu lat więzienia.

Mieszkaniec jednego z bloków w centrum Środy po rodzinnej sprzeczce opuścił dom w zadziwiający sposób – przez balkon. Następnie opuścił się piętro niżej i opuścił budynek przez kolejne mieszkanie sąsiadów, którzy byli wewnątrz.

– Samej kradzieży nikt nie zauważył, ale 28-latka widziano, jak wychodził z bloku z laptopem pod ręką. Kodeks karny za tego rodzaju czyn przewiduje do 5 lat więzienia. O wysokości kary zadecyduje sąd – mówi mł. asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Środzie.

W marcu mieliśmy już do czynienia ze złodziejem-akrobatą, który również okradał mieszkania, wchodząc przez balkon. Jego łupem padały najczęściej mieszkania na parterze lub na pierwszym piętrze.

Autor: GPŚ | ANS
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież