nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły WEEKENDOWA BRAWURA
WEEKENDOWA BRAWURA Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 18 lipca 2017 09:22

altDwóch kierowców straciło prawo jazdy za poruszanie się w terenie zabudowanym z prędkością ponad 120 km/h. Nadmierna prędkość była też powodem dachowania w Jarosławcu.

Funkcjonariusze od piątku do niedzieli zatrzymali blisko 40 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Wśród nich znalazł się mieszkaniec Kostrzyna, który 16 lipca około godziny 8:30 za szybko jechał w miejscowości Topola. Kierowca auta marki Volkswagen miał na liczniku 124 km/h. Za wykroczenie został ukarany mandatem i stracił prawo jazdy. Taka sama kara dotknęła też kierowcę peugeota 307, który przejeżdżał tam z prędkością 126 km/h.

14 lipca, również z powodu nadmiernej prędkości, doszło do dachowania. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że mieszkanka gminy Środa, jadąc drogą ze Środy do Jarosławca, nie dostosowała się do warunków jazdy, utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i dachowała. Została przewieziona do szpitala, ale nie odniosła poważnych obrażeń.

Autor: GPŚ | opr. JBK
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież