nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły TRIATHLONOWE UTRUDNIENIA NA ULICACH
TRIATHLONOWE UTRUDNIENIA NA ULICACH Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 08 sierpnia 2017 10:10

W niedzielę 20 sierpnia w średzkiej gminie odbędzie się triathlon. W związku z koniecznością wykorzystania ulic do rowerowego przejazdu, organizator wydarzenia informuje, iż w godzinach 8:50-15:30 nastąpią utrudnienia w poruszaniu się po drogach.

Od godz. 8:50 zostaną wyłączone z ruchu ul. Plażowa, Spacerowa i Dmowskiego. Od godziny 10:50 zamknięte zostaną również ul. Nekielska (do zjazdu na Mączniki na 2 km drogi), Księdza Jerzego Popiełuszki i Strzelecka (do skrzyżowania w Pławcach ze Staniszewem i Zdziechowicami). Organizator prosi mieszkańców gminy i przyjezdnych gości o wyrozumiałość i korzystanie z wytyczonych objazdów oraz przeprasza za zaistniałe utrudnienia. Mapę wyścigu i planowanych objazdów można zobaczyć na portalu Facebook w wydarzeniu: „Triathlon ŚRODA” oraz na fanpage’ach Urzędu Miejskiego w Środzie i Srodatriathlon. Mapa zostanie także udostępniona na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Środzie.

Autor: GPŚ | UM
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież