nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły DOŻYNKOWE ZMIANY
DOŻYNKOWE ZMIANY Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 29 sierpnia 2017 19:46

W najbliższą sobotę w parku Łazienki zaplanowano wiele atrakcji z okazji dożynek. W związku z tym dojdzie do zmian w organizacji ruchu na kilku ulicach.

2 września burmistrz Wojciech Ziętkowski zaprasza na tradycyjne Święto Plonów. Dożynki rozpoczną się o godzinie 13:45. W kolegiacie zostanie odprawiona wówczas msza święta dziękczynna za tegoroczne żniwa i plony oraz w intencji wszystkich rolników. Po niej nastąpi przemarsz korowodu do parku Łazienki, gdzie sołectwa zaprezentują swoje wieńce dożynkowe. Ta też odbędą się koncerty i udostępnione zostaną liczne atrakcje dla przybyłych.

Na czas przemarszu nastąpi zamknięcie ulic: Limanowskiego, Daszyńskiego oraz Nekielskiej, a także rond: Niezłomnych oraz Ofiar Katynia i Sybiru. Natomiast w ciągu całego dnia obowiązuje ruch jednostronny na ulicy Plantaża (z wjazdem od ul. Wrzesińskiej, przy cmentarzu). Nakaz poruszania się tyko w jedną stronę dotyczy również rowerów.

Autor: GPŚ | STAR
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież