nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły SZCZĘŚLIWIE ODNALEZIONY
SZCZĘŚLIWIE ODNALEZIONY Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 05 września 2017 12:48

W środową noc, 30 sierpnia, dyżurny średzkiej policji odebrał telefon. Kobieta poinformowała policjanta, że jej narzeczony, po kłótni z matką, wyszedł z domu i może próbować targnąć się na swoje życie.

Policjanci ze Środy potraktowali zgłoszenie bardzo poważnie. Wstępnie zakreślono przybliżony obszar poszukiwań. Na wyznaczony rejon skierowani zostali wszyscy pełniący służbę policjanci. Poszukiwania wsparł nawet przewodnik z psem tropiącym. Rodzina i bliscy 33-latka opisali również funkcjonariuszom, jak wyglądał poszukiwany mężczyzna i w co był ubrany.

Przeszukano rejon Jeziora Średzkiego, przyległe budynki i tereny zielone, park Łazienki, a także Mączniki i teren znajdującego się tam starego lotniska. Właśnie to miejsce wskazał pies policyjny, podejmując trop. Okazało się, że miał rację. Policjanci odnaleźli 33-latka na obszarze lotniska. Mężczyzna, dzięki specjalnie wyszkolonemu psu Ramzesowi, cały i zdrowy został przewieziony do swojego domu.


Mężczyzna został szybko odnaleziony dzięki Ramzesowi - psu policyjnemu.

Autor: GPŚ |SOL
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież