nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły POTRĄCILI PIESZEGO
POTRĄCILI PIESZEGO Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 05 września 2017 12:52

Do bardzo poważnego wypadku doszło w poniedziałek na drodze Środa - Września, na wysokości Ruszkowa. Policja cały czas wyjaśnia okoliczności zdarzenia, zwłaszcza fakt, że pieszy poruszał się środkiem jezdni.

W poniedziałek 4 września około godziny 21:00 policjanci ze Środy Wielkopolskiej zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Ruszkowo na drodze wojewódzkiej W432.

Funkcjonariusze obsługujący zdarzenie ustalili, że na 68 kilometrze tej drogi podczas manewru wyprzedzania samochodu ciężarowego przez kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen Golf (obaj jechali w kierunku Wrześni) doszło do potrącenia pieszego idącego w kierunku Środy. Pieszy trafił do szpitala, a ruch na drodze przez dłuższy czas był utrudniony.

Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że pieszy poruszał się środkiem drogi i nie posiadał na sobie elementów odblaskowych, jednakże dokładne przyczyny zdarzenia będą ustalane w toku prowadzonego przez średzkich mundurowych postępowania.

W zdarzeniu tym pieszy doznał bardzo poważnych obrażeń ciała. Z informacji wynika, że pieszy nie opuści szpitala wcześniej niż za siedem dni. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. U pieszego uczestnika zdarzenia pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Autor: GPŚ | EK, opr. MM
 

Komentarze  

 
#1 Ilona 2017-09-05 22:40
Nie pierwsze nie ostatnie potracenie. Ja mam problem z moimi dziećmi przejść z przystanku dosłownie 500 metrów bo poprostu nie ma gdzie. Pobocze zarośnięte a chodnika jak nie było tak nie ma i jak tu żyć mieszkając w takiej okolicy. Usiasc i płakać. ....
Cytować
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież