nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły BĘDZIE WIEŻA TELEKOMUNIKACYJNA
BĘDZIE WIEŻA TELEKOMUNIKACYJNA Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 12 września 2017 12:20

Na terenie naszej gminy planowane są kolejne inwestycje. Tym razem burmistrz Wojciech Ziętkowski zawiadamia między innymi o planowanej budowie wieży telekomunikacyjnej i sieci kanalizacji.

Burmistrz W. Ziętkowski wszczął postępowanie administracyjne w sprawie ustalenia miejsca budowy wieży telekomunikacyjnej wraz ze stacją bazową w miejscowości Brodowo, położonej przy ul. Przemysłowej. Urząd Miasta wydał też decyzję w sprawie miejsca budowy sieci kanalizacji sanitarnej na działkach położonych w Kijewie oraz Środzie, przy ul. Zaniemyskiej. Kolejną inwestycją jest budowa sieci gazowej średniego ciśnienia w rejonie ul. Strzeleckiej. Wszelkie informacje dotyczące konkretnych działek, na których planuje się te prace, można uzyskać w Urzędzie Miasta lub na stronie internetowej. Tam też, w pokoju nr 207 możne kierować wnioski i zastrzeżenia oraz zapoznać się z aktami sprawy odnośnie miejsca budowy wieży telekomunikacyjnej.

Autor: GPŚ | SOL


 

Komentarze  

 
#1 K 2017-09-15 20:47
W ciągu najbliższych 2-4 lat, powstaną na terenie powiatu conajmniej 3 kolejne 40m wieże z nadajnikami GSM: w Środzie, Sulęcinku i Chociczy (prawie naprzeciwko nowego bloku).

Obawiam się, że to nie koniec, ale taka jest cena postępu.....
Cytować
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież