nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły BYLI U KUBY
BYLI U KUBY Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 24 października 2017 13:56

Programu Kuby Wojewódzkiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego popularność jest tak duża, że ludzie zapisują się i czekają w kolejkach, aby zasiąść tam na widowni. Tak było również w przypadku czwórki średzian.

Maciej ze swoją drugą połówką Sylwią i znajomymi Anią i Mateuszem wybrali się do studia nagraniowego Kuby Wojewódzkiego. Udało im się załapać na miejsca w pierwszym rzędzie, i jak mówi średzianin: – Ja całe show myślałem, że siedzę przed TV. Całość robi duże wrażenie.

Kuba Wojewódzki to jeden z niewielu programów, który nie płaci widowni za udział w nagraniu odcinka. Co więcej, widzowie mają pełną swobodę w wyrażaniu swoich odczuć co do nagrywanych odcinków. – Atmosfera super, nikt nie narzuca, kiedy masz bić brawo, śmiać się – komentuje uczestnik wtorkowego odcinka, średzianin Maciej Mielcarek. Dodaje również: – Całość bez cięcia, wszystko idzie w całości „life is tape”.

Bohaterami odcinka, który na żywo obserwowali średzianie, był Cezary Pazura i Michał Czerniecki.

W prawdzie z prowadzącym nie można robić sobie zdjęć, ale po programie jest 5 minut na zdjęcia co wykorzystali średzianie.

Autor: GPŚ |MM
 

Komentarze  

 
#1 Marika 2017-10-25 15:54
Czy to naprawdę taka sensacja? To bardzo żałosne a wydarzenie żadne.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież