nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły A KOŁO SIĘ KRĘCI…
A KOŁO SIĘ KRĘCI… Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 24 października 2017 14:02

...i coraz bliżej wygranej. Mowa o programie „Koło Fortuny” na telewizyjnej „dwójce”, w którym w piątek 20 października wystąpił średzianin Paweł Owczarzak.

Wraz z nim kołem kręciły panie: Katarzyna i Joanna. Średzianinowi podczas nagrania towarzyszyła żona i dzieci. Pan Paweł z łatwością odgadnął pierwsze hasło zdobywając 500 zł i program antywirusowy. Runda pierwsza nie była dla niego szczęśliwa, ale zwyciężył w rundzie drugiej i trzeciej, a także w czwartej. Do finału przeszedł z kwotą 4150 zł oraz kosmetykami i pralką.

W finale stwierdził, że „Mężczyźni wolą blondynki”, bo takie było hasło i tym samym zdobył 25 tys. zł, co w efekcie dało łączną wygraną w sumie 29150 zł. To zasłużony sukces dla pana Pawła, bo jak powiadają „fortuna kołem się toczy”. Na twarzy średzianina i jego rodziny zagościła wielka radość.

To nie był pierwszy, i zapewne nie ostatni, udział P. Owczarzaka w telewizyjnych teleturniejach, bowiem wcześniej był gościem w „Milionerach” i „1 z 10”.


Euforia zapanowała w programie, a Paweł Owczarzak cieszy się zwycięstwem. Screen. Fragment programu "Koło Fortuny" TVP2

Autor: GPŚ |GOF
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież