nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły JAK LISTONOSZ PORADZIŁ SOBIE W „1 Z 10”?
JAK LISTONOSZ PORADZIŁ SOBIE W „1 Z 10”? Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 24 października 2017 14:05

Dwa tygodnie temu, w środę, średzki listonosz, Szymon Błoch, już po raz drugi wziął udział w popularnym teleturnieju TVP2 – „Jeden z dziesięciu”. Jak poszło średzianinowi?

Kijewianin od dawna czekał na zaproszenie do programu. Pełen ambicji i woli walki pojechał na nagranie do Lublina. Niestety, przed emisją programu nie może zdradzić rezultatu potyczki. O tym, jak poszło Szymonowi, dowiemy się 26 października o godzinie 18:50, oglądając TVP2. Uczestnik zdradził nam jednak, że było ciekawie, gdyż odcinek, w porównaniu z innymi nagrywanymi tego dnia, był bardzo silnie obsadzony. Dlaczego? Ponieważ z dziesięciorga graczy 8 brało już udział w zabawie, 6 to finaliści odcinków, 3 to zwycięzcy, a 2 nawet wygrywało Wielkie Finały serii!

– Mierzenie się z takimi ludźmi to czysta przyjemność – podsumował Szymon, dodając, że to nie była jego ostatnia wizyta w telewizji i dziękując średzianom za miłe słowa, a przyjaciołom za wsparcie i dodawanie mu otuchy.

Szymon Błoch, znany wielu osobom jako listonosz z Tadeuszem Sznuk, prowadzącym program 1z10.

Autor: GPŚ |MM
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież