nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły FOODTRUCK W ŚRODZIE
FOODTRUCK W ŚRODZIE Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 31 października 2017 11:32

Zloty food trucków stały się bardzo modne. Przychodzi na nie wiele osób, często całe rodziny. Już niedługo również średzianie będą mogli spróbować potraw z różnych zakątków świata.

Do Środy z okazji zakończenia sezonu zawita około 15 pojazdów. Każdy food truck zaserwuje coś innego: burgery, frytki belgijskie, kopytka, bubble wafle, hiszpańskie churrosy, dania kuchni koreańskiej, meksykańskiej, pizzę, czy tosty. Będzie tego naprawdę dużo, a lista trucków nie jest jeszcze zamknięta.

Każdy kto przybędzie na zlot, będzie mógł zagłosować na food trucka, który według niego serwuje najsmaczniejsze potrawy.

- Środa jest pięknym miastem, a przy okazji nie odbywały się tu złoty foodtruckowe. Chcemy aby każdy miał możliwość posmakowania street foodu, bo wielu osobom kojarzy się to tylko z fast foodem, a wcale tak nie jest – mówią organizatorzy.

Imprezę zaplanowano na weekend 4-5 listopada. Food trucki zatrzymają się na płycie głównej Starego Rynku w Środzie.


Tak wyglądał zjazd food trucków w pobliskiej Wrześni.

Autor: GPŚ | MM
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież