nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły GDZIE CZEKAĆ NA AUTOBUS?
GDZIE CZEKAĆ NA AUTOBUS? Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 07 listopada 2017 11:59

Czekając na autobus podczas deszczowego dnia, można skryć się pod dachem przystanku. Niestety, nie wszyscy mieszkańcy naszego powiatu mają taką możliwość. I nie chodzi tu o brak zadaszenia.

Do naszej redakcji napisała mieszkanka Zdziechowic. Przysłała też zdjęcia tłumaczące całą sprawę. Chodziło o przystanek autobusowy, który nie tylko podczas silnych ulew jest całkowicie zatopiony. – Uczniowie oraz inni pasażerowie podróżujący autobusami podmiejskimi nie mają jak się schronić przed deszczem i są zmuszeni stać obok przystanku. Nasz przystanek jest postawiony po prostu na trawniku – tłumaczy problem pani Małgosia. Faktycznie, osoby chcące poczekać na komunikację miejską w Zdziechowicach w deszczowy dzień muszą wybierać pomiędzy mokrą głową a mokrymi butami.

Problem mieszkańców zgłosiliśmy do ZGK, które obiecało, że w ciągu tygodnia obejrzy felerny przystanek i spróbuje pomóc korzystającym z niego pasażerom.

Mieszkańcy Zdziechowic nie mogą schronić się przed deszczem jeśli nie ubrali kaloszy.

Autor: GPŚ | SOL
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież