nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły UTRUDNIEŃ CIĄG DALSZY
UTRUDNIEŃ CIĄG DALSZY Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 14 listopada 2017 13:34

Trwają prace związane z od dawna wyczekiwaną przez mieszkańców inwestycją, czyli budową kolektorów sanitarnych. W związku z tym w centrum miasta kierowcy napotykają na utrudnienia.

Inwestycję wykonuje konsorcjum firm LUKS sp. z o.o. i ZD-T Sławomir Begier. Przypomnijmy, iż na początku września pojawiło się ryzyko, że inwestycja nie dojdzie do skutku, ponieważ wykonawca miał problem z dostarczeniem wszystkich dokumentów do Urzędu Miasta. Finalnie formalności zostały jednak dopięte w ostatnim dniu wyznaczonego przez urząd terminu.

Przetarg został podzielony na dwa zadania. Dzięki temu prace mogą być prowadzone w dwóch lokalizacjach jednocześnie. Pierwsza z nich znajduje się w rejonie ulic Wyspiańskiego, Nałkowskiej, Estkowskiego, Kremer i Pewińskich. Druga natomiast mieści się w okolicach ulic Górki, Jażdżewskiego i Samarzewskiego. I właśnie tam kierowcy jeszcze przez kilka najbliższych tygodni będą napotykać na spore utrudnienia.


Kierowcy muszą zachować ostrożność jadąc ulicami w pobliżu centrum.

Autor: GPŚ | JBK
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież