nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły INFORMACJA TURYSTYCZNA JUŻ DZIAŁA
INFORMACJA TURYSTYCZNA JUŻ DZIAŁA Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 05 grudnia 2017 12:50

Od pewnego czasu przechodzący ulicą Dąbrowskiego mogą zaobserwować wiszący na witrynie jednego z budynków plakat z logo CIT. W środku mieści się punkt, w którym można obejrzeć stare zdjęcia Środy.

Spółdzielnia CIT została powołana przed kilkoma tygodniami, aby zajmować się szeroko rozumianą promocją powiatu, a także przechowywaniem i archiwizowaniem cennych zbiorów należących do Średzkiego Towarzystwa Fotograficznego.

CIT otrzymał lokal na ul. Dąbrowskiego, który dawniej był miejscem działalności SKOK Wielkopolska. W tej chwili w budynku mieści się punkt, gdzie została przygotowana galeria przedstawiająca Środę na fotografiach z dawnych i współczesnych czasów.

Spółdzielnia posiada także profil na Facebooku. Przedstawiona jest tam jej oferta poligraficzna. To między innymi kalendarze, ulotki czy zaproszenia. Kilka dni temu na profilu pojawiło się także zaproszenie na organizowany przez CIT oraz Urząd Miasta konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy.


Plakat CIT-u mocno rzuca się w oczy przechodniom na ul. Dąbrowskiego.

Autor: GPŚ | JBK
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież