nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły POSTÓJ NADAL BEZ TAKSÓWEK
POSTÓJ NADAL BEZ TAKSÓWEK Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 20 lutego 2018 19:49

I bez telefonu. Minęły już prawie dwa miesiące od wybudowania przy ul. Poselskiej postoju dla taksówek. Nie sposób jednak zastać tam samochodów taksówkarzy.

Kiedy ostatnim razem próbowaliśmy ich o postój zapytać, ci odmawiali komentarza. Wcześniej jednak jeden ze średzkich taksówkarzy tłumaczył, że aby postój był kompletny i spełniał swoje zadanie, konieczne jest zamontowanie telefonu, dzięki któremu ułatwiony będzie kontakt z potencjalnymi klientami. Ostatnim razem nie udało nam się uzyskać komentarza z Urzędu Miasta. Teraz naczelnik Wydziału Inwestycji i Zamówień, Michał Orłowski, tłumaczy, że w gestii gminy leżą działania związane z kształtowaniem przestrzeni, czyli w tym przypadku wybudowanie zatoczki. Telefon jest jednak narzędziem pracy użytkowników postoju (taksówkarzy) i to oni sami powinni ten telefon sobie zapewnić. Aktualnie na postoju można czasami spotkać parkujących „zwykłych” kierowców. Taksówek na postoju nadal brak.

Autor: GPŚ | JBK
 

Komentarze  

 
#1 Robert 2018-02-21 20:54
Co to ma znaczyć ze gmina ma ufundować telefon.
Za chwile będą zadać dopłaty do samochodów za Lyon stan dróg.
A kto im każe być taksówkarzem mogą zmienić zawód.
Za dobrze maja jeszcze.
Pozdrawiam
Cytować
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież