nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły STOKROTKA ZAMIAST KAUFLANDU
STOKROTKA ZAMIAST KAUFLANDU Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 27 lutego 2018 13:40

Wiadomo, że w nowo powstającym centrum handlowym przy ulicy Poselskiej głównym marketem nie będzie Kaufland, tylko ogólnopolska sieć sklepów Stokrotka.

Mimo to inwestycja w nową galerię nabiera rozpędu i można już powoli dostrzec jej bryłę. Budowa centrum handlowego przebiega zgodnie z planem i raczej nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, aby już na przełomie maja i czerwca wybrać się na zakupy do nowego miejsca. Oprócz dotychczas już działających w Środzie sklepów Pepco i Neonet powstaną także Martes Sport i CCC. Do galerii poszukiwani są nadal kolejni najemcy, którzy chcieliby otworzyć przy ul. Poselskiej swoje sklepy.

Nowo powstający pasaż handlowy będzie kolejnym takim miejscem w Środzie po Kupcu Średzkim i Galerii Kilińskiego. W mieście działa też jeszcze Centrum Handlowe Viki, które jednak wkrótce zakończy swoją działalność. Czy nowa galeria w Środzie przetrwa mimo bliskości wielkich centrów handlowych, takich jak Posnania?

Nową galerię zaczyna być już widać.

Autor: GPŚ | JBK
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież