nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły BUDYNEK STANĄŁ W OGNIU
BUDYNEK STANĄŁ W OGNIU Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 13 marca 2018 11:26

W ubiegłym tygodniu doszło do pożaru budynku gospodarczego w Zmysłowie. Po przybyciu straży pożarnej na miejsce stwierdzono, że pali się część dachu i elewacji budynku gospodarczego oraz przylegająca do niego wiata.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu instalacji elektrycznej w budynku. W celu lokalizacji pożaru dokonano częściowej rozbiórki poszycia dachowego oraz konstrukcji dachu. Równolegle z działaniami gaśniczymi prowadzono ewakuację mienia z zagrożonych pomieszczeń. Po zlokalizowaniu pożaru przystąpiono do dogaszania wiaty oraz usunięcia nadpalonych elementów sufitu i dachu budynku gospodarczego. Cały obiekt sprawdzono kamerą termowizyjną oraz miernikami wielogazowymi i nie stwierdzono zagrożenia. W działaniach trwających ponad 4 godziny udział brały cztery zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Środzie, pięć zastępów OSP oraz policja. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.


Autor: GPŚ | opr. JBK | fot. KP PSP w Środzie.

 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież