nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Gmina Dominowo PÓŁKOLONIE W DOMINOWIE
PÓŁKOLONIE W DOMINOWIE Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
poniedziałek, 15 lipca 2013 22:23

Od 29 lipca do 02 sierpnia 2013r. Gminny Ośrodek Kultury w Dominowie organizuje półkolonie wakacyjne dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat. Każdego dnia przewidziany jest ciekawy i różnorodny program, gwarantujący prawidłowy rozwój dziecka.

Pierwszego dnia organizator przewiduje wyjazd do Ośrodka Edukacji Leśnej - „Centrum Zarządzania Łęgami” w Czeszewie, gdzie na dzieci czeka wiele atrakcji. Na zakończenie dzieci przepłyną promem przez Wartę, a później zasiądą przy wspólnym ognisku.

Kolejne dni również obfitują w atrakcje, łączące przyjemne z pożytecznym, a więc zabawę z edukacją. Na dzieci czeka wyjazd do stadniny w Gierałtowie oraz do wioski pirackiej w Kościanie. Oprócz tego na miejscu, tzn. w GOK-u w Dominowie będą mogły nauczyć się kreatywnego tworzenia atrakcyjnymi technikami, a także nad średzkim jeziorem sprawdzić się w zawodach sportowych w badmintona oraz lepiej się poznać poprzez gry i zabawy integracyjne. Niektóre wyjazdy w ramach półkolonii są płatne.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego o przyjęciu będzie decydować kolejność zgłoszeń. Pełne informacje w GOK i pod numerem 502 862 970.

Autor: GPŚ | (PŚl)