nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Gmina Krzykosy WIECZÓR Z HUMOREM
WIECZÓR Z HUMOREM Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
sobota, 09 marca 2013 11:21

W niedzielny wieczór 3 marca w sali Domu Kultury w Garbach wystąpił kielecki kabaret Czwarta Fala, zaś gwiazdą wieczoru był Andrzej Grabowski, aktor znany m.in. z roli Ferdynanda Kiepskiego. Publiczność dopisała.

Część wieczoru w Garbach należała do kabaretu Czwarta Fala w składzie: Łukasz Książek, Damian Lebieda oraz Mateusz Lewkowicz. Występ komików rozpoczął się około godz. 18.00 i trwał ponad półtorej godz. Przez ten czas publiczność po prostu „ryczała” ze śmiechu. A wszystko dzięki skeczom, które dotykały tematyki aktywizacji zawodowej oraz parodiom programów telewizyjnych czy samych aktorów.

Tym razem, zobaczyliśmy skecze m. in. o dwóch ,,dresiarzach”: Klocu i Wentylu, poszukujących pracy, ale nie zabrakło również scenek przedstawiających relacje polsko-niemieckie. Dużą salwę śmiechu wywołała również parodia serialu telewizyjnego pt. „Ojciec Mateusz”, w którym artyści przewidzieli rolę dla... Bogusława Lindy, sparodiowanego przez Mateusza Lewkowicza. Po występie oklaskom nie było końca, dlatego chłopaki z Czwartej Fali przygotowali bis.

Z kolei gościem specjalnym kabaretowego wieczoru był Andrzej Grabowski, znany i lubiany aktor obdarzony wielkim talentem komediowym. Najczęściej publice kojarzy się z rolą Ferdynanda Kiepskiego, w którą to postać aktor wciela się w telewizyjnym serialu komediowym pt. „Świat według Kiepskich”. I tym razem Andrzej Grabowski poruszał tematy bliskie każdemu. Świetne i inteligentne żarty pełne aluzji, subtelnych niedopowiedzeń, ale także szczere i bezpośrednie, były skierowane do widzów w każdym wieku.

Po spotkaniu w Garbach publiczność była w doskonałych humorach, co jest najlepszą oceną tego wieczoru z kabaretem w tle.

Autor: GPŚ | ka