nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Gmina Krzykosy DLA KOGO GRAND PRIX?
DLA KOGO GRAND PRIX? Drukuj Email
Wpisany przez GosiaF   
czwartek, 21 marca 2013 12:37

24 marca w Wiejskim Domu Kultury w Garbach po raz osiemnasty odbędzie się Dziecięcy Festiwal „Wesołe Nutki”, którego początek zaplanowano na godzinę 14.00.

Na to kolejne już muzyczne spotkanie dla dzieci zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Krzykosach. Festiwal Piosenki Dziecięcej „Wesołe Nutki” to następny przykład wyławiania młodych talentów. W imprezie biorą udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów. Festiwal zainauguruje Lilianna Dera, ubiegłoroczna zdobywczyni Grand Prix.

Uczestnicy z kilkunastu miejscowości Wielkopolski wystąpią w 3 kategoriach wiekowych: klasy 1 – 3 SP, klasy 4 – 6 SP oraz Gimnazjum. Tradycją stało się już nadanie wyróżnienia, będącego nieodłącznym elementem festiwalu, a które od samego początku jest sponsorowane przez Radio Merkury. Chodzi o statuetkę Grand Prix dla najlepszego wykonawcy całego festiwalu. Kto będzie nim w tym roku, przekonamy się już 24 marca, w pierwszy dzień wiosny.

Impreza odbywa się pod patronatem starosty powiatu średzkiego i wójta gminy Krzykosy, a patronat medialny objęło Radio Merkury.

Autor: GPŚ | GosiaF