nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Gmina Nowe Miasto MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM
MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM Email
Wpisany przez ama   
czwartek, 28 lutego 2013 12:18

20 lutego w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Średzkiego w Tenisie Stołowym dla dziewcząt i chłopców.

Na międzyszkolne rozgrywki zostali zaproszeni uczniowie szkół podstawowych z Krzykos, Klęki, Sulęcina, Zaniemyśla, Pięczkowa i Środy Wlkp. Do walki o statuetki i miejsca na podium stanęło 13 chłopców i 10 dziewcząt. Walka była naprawdę zacięta!

I miejsce w kategorii chłopców zdobył Marek Rybarczyk (Pięczkowo), II – Jakub Sowiński (Zaniemyśl), III – Robert Szymczak (Klęka), a IV – Kacper Królak (Zaniemyśl). W kategorii dziewcząt na najwyższym podium stanęła Weronika Krzysztofiak (Krzykosy), II miejsce zajęła Agnieszka Chwołka (Sulęcin), III – Aleksandra Kominek (Sulęcin), a IV – Dominika Kujawa (Środa Wlkp.). Wszyscy zawodnicy byli uczniami klas VI.

Pieczę nad przebiegiem zawodów miała Agnieszka Sobczak, nauczycielka wychowania fizycznego ze szkoły w Kolniczkach, a także dyrektor, z wykształcenia również nauczyciel wychowania fizycznego, Jarosław Wawrzyniak. Na turnieju obecny był Janusz Janicki, przewodniczący nowomiejskiej rady gminy, a na rozdaniu nagród pojawili się wicestarosta powiatu średzkiego Zdzisław Jędrzak oraz Aleksander Podemski, wójt gminy Nowe Miasto.

Autor: GPŚ | ama