nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Gmina Nowe Miasto SAMOBÓJSTWO W ALEKSANDROWIE
SAMOBÓJSTWO W ALEKSANDROWIE Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
czwartek, 28 lutego 2013 12:23

16-latek z Aleksandrowa w gminie Nowe Miasto nad Wartą powiesił się. Tragedia rozegrała się 19 lutego około godziny 16.00.

Nastolatek został znaleziony w godzinach popołudniowych w zabudowaniach gospodarczych. Prawdopodobnie nastolatek powiesił się w tym samym miejscu, gdzie parę lat wcześniej w ten sam sposób życie odebrał sobie jego ojciec. – Samobójstwo nie jest zdarzeniem kryminalnym, dlatego nie komentujemy zdarzeń, które nie wyczerpują znamion przestępstwa – powiedziała st. sierż Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wlkp.

Chłopak był uczniem I klasy szkoły zawodowej w Zespole Szkół im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Nowym Mieście nad Wartą. Wszyscy mocno przeżywają tę tragedię i pytają: „Dlaczego?”. Na facebooku ludzie, którzy znali nastolatka zapalają znicze i też zadają pytania bez odpowiedzi: Dlaczego On, dlaczego teraz, dlaczego tak szybko? Życie było przed Nim. Masakra! Nie potrafię tego zrozumieć. Smutno pisze jeden z internautów. Na razie nieznane są przyczyny, dlaczego 16-latek targnął się na życie

Autor: GPŚ | anna