Start Artykuły Gmina Nowe Miasto XVII TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
XVII TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO Email
Wpisany przez ama
sobota, 23 marca 2013 16:58

W dniach 16-17 marca 2013 roku, odbył się XVII już Turniej Tenisa Stołowego o puchar Rady Gminy Nowe Miasto nad Wartą. Tegoroczna edycja miała miejsce w Boguszynie.

Impreza trwała 2 dni, od godziny 9.00. do wczesnych godzin popołudniowych. W tym roku XVII Turniej Tenisa Stołowego odbył się nie w Kolniczkach, a w Szkole Podstawowej w Boguszynie. W organizacji Turnieju pomogli nauczyciele tamtejszej szkoły. W rozgrywkach mógł wziąć udział każdy, bez względu na wiek. W sobotę pojawiło się 25 osób, a w niedzielę 16. W grupie dzieci ze szkoły podstawowej I miejsce zajęli w kategorii dziewcząt: Patrycja Ritter, a chłopców – Jan Kiel. W gimnazjum w grupie dziewcząt, I miejsce zajęła Angelika Miłoszyk, II – Aleksandra Cerekwicka a III – Marta Stanisławiak, w grupie chłopców: Filip Kaczmarek (I miejsce), Mateusz Ritter (II miejsce) i Korneliusz Kaczmarek (III miejsce). W grupie dziewcząt od 17 roku życia na podium stanęła Daria Miłoszyk. Zaraz po niej, Agnieszka Szik i Justyna Pawlak. Z kolei chłopcy od 17 roku życia uplasowali się następująco: I miejsce – Waldemar Nawrocki, II – Łukasz Wachowiak, III – Sebastian Dyderski. Powstała też jeszcze jedna grupa wiekowa – panów pow. 31 lat. Tutaj I miejsce zajął Wiesław Kujawa, II – Krzysztof Guźniczak a III – Przemysław Wajnert.

Autor: GPŚ | ama