nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Gmina Nowe Miasto NAGRODA ZOOVER DLA NOWOMIEJSKIEGO KEMPINGU
NAGRODA ZOOVER DLA NOWOMIEJSKIEGO KEMPINGU Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 30 maja 2014 11:42

Pięć polskich miejsc noclegowych, w tym kemping „Małe Miasto”, położony w Boguszynie (Gmina Nowe Miasto), otrzymało prestiżową nagrodę Zoover.

Wśród laureatów, które otrzymały Zoover Awards za najlepsze obiekty noclegowe w Europie znalazły się m. in. trzy polskie kempingi. Kemping „Małe Miasto”, położony w Boguszynie uplasował się na pierwszym miejscu z oceną ogólną 9,51. „Pod Lasem” w Bolkowie z punktacją 9,08 znalazł się na miejscu drugim, a kemping „Forteca” w Uciechowie zamknął zestawienie Top 3 najlepszych kempingów w Polsce z oceną końcową wynoszącą 8,95.

Najwyższą punktację wśród wszystkich obiektów noclegowych w Polsce, znajdujących się w bazie Zoover, zdobyło Centrum Sułkowski Conference & Resort nad Jeziorem Dominickim w Boszkowie – 9,8. Z kolei obiekt typu Bed & Breakfast „Zorza Poranna” w Górach Kaczawskich z oceną 9,74 również został uhonorowany Zoover Award.

Warto dodać, że na największe uznanie wśród użytkowników Zoover zasługuje Hotel Casa Turchetti we Włoszech.

Na stronach Zoover znajduje się obecnie ponad 100 000 miejsc noclegowych, które zostały ocenione przez użytkowników Zoover. W tym roku Zoover Awards zostaną przyznane aż w 60 krajach. Po raz pierwszy zostaną wręczone nagrody również w innych kategoriach, takich jak: dom wakacyjny, willa oraz zamek.

Więcej informacji na temat Zoover Awards można znaleźć na stronie internetowej:  Weblog.zoover.pl

Opr. EMA