nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport RYWALIZUJĄ O SKUTER
RYWALIZUJĄ O SKUTER Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
środa, 18 września 2013 16:37

Kolejny raz podczas strzelania w ramach „Ligi Mieszkańców Powiatu Średzkiego” wyłoniono dwóch zwycięzców. Za nami pięć turniejów i rywalizacja o skuter retro wkracza w decydującą fazę.

W turnieju udział wzięło 15 strzelców. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Po raz drugi, podobnie jak podczas Turnieju Zielonoświątkowego, zwycięstwem podzielili się dwaj zawodnicy: Zygmunt Doga oraz Andrzej Rogowski, którzy zdobyli 42 pkt.

Po pięciu turniejach w generalnej klasyfikacji przewodzi Zygmunt Doga (196 pkt.). Drugą lokatę zajmuje Andrzej Graczyk (16 „oczek” mniej), a pierwszą piątkę klasyfikacji zamykają kolejno: Piotr Konstańczyk, Andrzej Rogowski oraz Tomasz Halak.

Do zakończenia pierwszej edycji „LMPŚ” pozostały już tylko dwa strzelania. Turniej Jesienny i Turniej Niepodległościowy. Wtedy to zwycięzca generalnej klasyfikacji (w której sumowane jest pięć najlepszych strzelań każdego zawodnika) odbierze kluczyki do skutera retro, stylizowanego na legendarną Osę – główną nagrodę pierwszej edycji „Ligi”.

Autor: GPŚ | sh
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież