nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport BRACIA TEŻ STRZELAJĄ
BRACIA TEŻ STRZELAJĄ Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
środa, 18 września 2013 16:40

Tradycyjnie już, po zakończeniu kolejnego turnieju w ramach „Ligi Mieszkańców Powiatu Średzkiego”, do rywalizacji strzeleckiej przystąpili Bracia Kurkowi.

W sobotnich zmaganiach udział wzięło ośmiu braci, w tym jeden debiutant. Najcelniej do tarczy trafiał brat Michał Wojciechowski, który uzyskał 42 punkty. O trzy więcej od brata Krzysztofa Jóźwiaka oraz cztery od brata Rafała Eichlera. Zwycięzca sobotniego strzelania z liczbą 209 punktów przewodzi liczącej piętnastu zawodników generalnej klasyfikacji Braci. Na drugiej oraz trzeciej pozycji znajdują się kolejno: Roman Mikołajczak (188) oraz Mieczysław Szmania (161).

Do zakończenia Ligi Brackiej pozostały dwa strzelania, które tradycyjnie odbywać się będą po zakończeniu dwóch pozostałych turniejów w ramach „Ligi Mieszkańców Powiatu Średzkiego”, tj. 12 października oraz 16 listopada br.

Autor: GPŚ | sh
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież