nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport PODYSKUTUJĄ O PRZYSZŁOŚCI ŚREDZKIEGO KOLARSTWA
PODYSKUTUJĄ O PRZYSZŁOŚCI ŚREDZKIEGO KOLARSTWA Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
poniedziałek, 30 września 2013 11:59

W najbliższy piątek, 4 października o godzinie 18.00 w Hotelu Rosana w Klęce odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze średzkiego klubu kolarskiego. Zarząd stowarzyszenia zachęca do udziału wszystkich swoich członków, osoby związane z klubem oraz wszystkie te dla których ważny jest rozwój średzkiego kolarstwa i turystyki rowerowej na naszych obszarach.

Podczas zebrania podsumowane zostaną ostatnie dwa lata działalności średzkiego klubu, w ciągu których wiele się działo. Utworzenie profesjonalnej grupy, starty w największych imprezach na świecie, realizacja projektu „Żyj aktywnie i bezpiecznie”, rozwój Akademii Młodego Kolarza dzięki której klub szkoli kilkadziesiąt dzieci z terenu naszej gminy, organizacja Ligi Rowerowej dla dzieci 
czy w końcu Mistrzostwa Polski MTB w Żerkowie, które bez wątpienia zakończyły się sukcesem organizacyjnym – to największe dokonania w ostatnich latach. Wybrane dwa lata temu władze wysoko zawiesiły sobie poprzeczkę. Teraz przyszedł czas na dokonanie podsumowań i wybór nowych władz, na kolejną dwuletnią kadencję. Stanie się to podczas piątkowego Walnego Zgromadzenia. Podczas niego przedstawione zostaną również plany związane z rozwojem średzkiego klubu, Akademii Młodego Kolarza oraz bazy i infrastruktury rowerowej na terenie powiatów średzkiego oraz jarocińskiego. Wszystkich zainteresowanych gości zapraszamy do uczestnictwa. Swój udział można potwierdzać telefonicznie, 61 639 36 57 lub mailowo – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - do 4 października do godziny 15.00.

Autor: GPŚ | mig 
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież