Start Artykuły Sport POTKNIĘCIE JUNIORÓW
POTKNIĘCIE JUNIORÓW Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak
czwartek, 31 października 2013 10:19

Dobra passa średzkich juniorów została przerwana. Młodzi szczypiorniści przegrali u siebie z Astromalem Leszno 31:36.

O ile w 2. ostatnich spotkaniach to pierwsze odsłony gry wypadały w wykonaniu średzian słabiej, o tyle tym razem to w drugiej połowie roztrwonili oni przewagę z pierwszej połowy. Średzianie do przerwy prowadzili 16:14 i wydawało się, że zanotują szóste zwycięstwo w ośmiu spotkaniach bieżącego sezonu. Rywale z nawiązką odrobili jednak stratę i dwa punkty pojechały do Leszna. Poniedziałkowa porażka nie zmieniła sytuacji w tabeli. Polonia wciąż z 10. punktami zajmuje trzecią pozycję w stawce. O 2 punkty mniej ma Astromal Leszno.

Do końca sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W tym tygodniu młodzi poloniści wybiorą się do Koźmina na spotkanie z tamtejszym MUKS-em, natomiast tydzień później, na zakończenie sezonu, w hali Gimnazjum nr 1 podejmą pewnie zmierzającą po mistrzowski tytuł Ostrovię Ostrów Wlkp.

Autor: GPŚ | sh