nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport SKUTECZNE NEGOCJACJE
SKUTECZNE NEGOCJACJE Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
czwartek, 31 października 2013 10:20

W miniony piątek 25 października na obiekcie LKS „Sobieski” w Poznaniu odbyło się spotkanie Komisji Kalendarzowej i Rady Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS.

Najpierw omawiano terminy i miejsca zawodów zaliczanych do Współzawodnictwa Sportowo-Turystycznego o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego w r. 2014. Środę na tym spotkaniu reprezentowali: dyrektor Powiatowego Szkolnego Ośrodka Sportowo-Turystycznego Marek Maciejewski i wiceprzewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS Andrzej Kobierski. Na Komisji Kalendarzowej uzgadniano terminy i organizatorów zawodów rejonowych i finałów wojewódzkich w poszczególnych dyscyplinach sportu i turystyki. Przedstawiciele Środy usilnie zabiegali, zresztą z dobrym skutkiem, o zmianę terminu XVI Letniej Spartakiady LZS Mieszkańców Wsi z 15 czerwca na 8 czerwca 2014 roku. Zmiana terminu była tak istotna, ponieważ powiat średzki otrzymał zaproszenie licznej ekipy naszych sportowców do Hoyerswerdy (Niemcy) właśnie na 15 czerwca. Powiat średzki będzie organizatorem finałów piłkarskich kadr dziewcząt, które odbędą się w Zaniemyślu, oraz eliminacji w grach zespołowych do XVI Zimowej Spartakiady, które odbędą się 2 marca w Środzie. Przedstawiciele naszego powiatu wynegocjowali zmianę miejsc niektórych zawodów, oraz nanieśli liczne poprawki regulaminowe.

Autor: GPŚ | Andrzej Kobierski
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież