nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE MORSÓW W ŚRODZIE
OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE MORSÓW W ŚRODZIE Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 08 listopada 2013 10:33

Jak pisaliśmy w poprzednich wydaniach Głosu Powiatu Średzkiego 9 listopada odbędzie się ogólnopolskie spotkanie morsów, otwierające sezon kąpieli zimowych 2013/2014.  Na imprezę nad jezioro średzkie przy Max Marinie wszystkich zainteresowanych zaprasza Wielkopolski Klub Morsów Alaska oraz Gmina Środa Wielkopolska. Będzie to zjazd wielu klubów morsów z całej Polski.

Rozpoczęcie sezonu to dwa dni ciekawej zabawy. Na sobotę 9 listopada zaplanowano od godz. 14.30 do 17.00 gry i konkursy, czyli: rywalizację pomiędzy klubami morsów w różnych konkurencjach takich jak: jazda pijaną taczką w brylach, jazda na porąbanym rowerze i wyścigi narciarskie na trawie. W niedzielę organizatorzy zapraszają już na godz. 11.00, kiedy odbędzie się konkurencja dla odważnych mających ochotę na kąpiel z morsami oraz bieg z piłką w wodzie czy zjazd na krętej zjeżdżalni poraz pierwszy otwartej o tej porze roku.

Zapisy do wspólnego wejścia do wody z morsami będą przyjmowane o godz. 11.45. Przed startem odbędzie się rozgrzewka przy muzyce prowadzona przez instruktorkę z Klubu Alaska. Ci odważni, którzy pierwszy raz zanurzą się w zimnej wodzie otrzymają certyfikaty. Na zakończenie spotkania odbędzie się ogłoszenie wyników konkursów oraz biesiada przy ognisku. Wszystkich mieszkańców Środy i okolic Klub Alaska i Gmina Środa zaprasza do wspólnej zabawy.

Autor: GPŚ | ka
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież