nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport PCK I STRAŻ MIEJSKA ZAPRASZAJĄ NA RAJD
PCK I STRAŻ MIEJSKA ZAPRASZAJĄ NA RAJD Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 08 listopada 2013 10:37

Oddział PCK w Środzie oraz komendant Straży Miejskiej Paweł Ludwiczak zapraszają wszystkich chętnych do udziału w rajdzie rowerowym na zakończenie sezonu. Rajd odbędzie się 10 listopada nad jeziorem średzkim przy plaży. O godz. 11.30 organizatorzy zapraszają na zbiórkę i rozgrzewkę, a start przewidziano na godz. 12.00.

Długość trasy rowerowej to 7,14 lub 21 km ulicami Środy, (trasa wokół jeziora 1, 2 lub 3 pętle). Trasa rowerowa przebiegać będzie następująco: start – plaża nad jeziorem, ul. Plażowa, Mączniki, Janowo i ul. Nekielska z powrotem na plażę. Cała trasa imprezy będzie zabezpieczona przez funkcjonariuszy Policji, Straży Miejskiej i służby organizatora.  Każdy, kto będzie chętny do udziału w rajdzie może zapoznać się regulaminem opublikowanym na stronie internetowej PCK: pck-sroda.blogspot.com lub na czasnarower.blog.pl. W rajdzie rowerowym może uczestniczyć każda osoba dorosła. Osoby niepełnoletnie powyżej 13 roku życia mogą uczestniczyć w rajdzie po okazaniu przy zgłoszeniu karty rowerowej oraz pisemnej zgody rodzica lub opiekuna, a dzieci do lat 13 mogą uczestniczyć w rajdzie wyłącznie pod opieką rodziców. Zgłoszenia można składać u organizatorów w dniu rajdu uiszczając wpisowe w wysokości 5 zł. Wszelkich informacji w sprawie imprezy udziela: Paweł Jackowiak tel.: 790505101 oraz Paweł Ludwiczak – Komendant Straży Miejskiej.

Autor: GPŚ | ka
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież