nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport ROLIBUDA NIEPOKONANA
ROLIBUDA NIEPOKONANA Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
poniedziałek, 11 listopada 2013 23:53

W piątek, 8 listopada, odbył się międzyszkolny turniej piłki ręcznej. Drużyny z trzech średzkich szkół ponadgimnazjalnych zmierzyły się ze sobą w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich.

Pierwszy mecz rozegrali reprezentanci Zespołu Szkół Rolniczych i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Hipolita Cegielskiego. Gra była jednostronna, a uczniowie Rolibudy bezproblemowo wygrali 23:12. Kolejny mecz przyniósł jeszcze wyższe zwycięstwo. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego zmierzyli się z graczami „Hipolita’’, którzy ponieśli drugą porażkę, przegrywając aż 18 punktami! Ostateczny wynik tego meczu to 23:5 na korzyść gospodarzy. Najciekawsze spotkanie odbyło się jako ostatnie. Dwa zespoły, które nie poniosły porażki, czyli LO i ZSR rozegrały pasjonujący mecz. Już od samego początku walka była wyrównana, a zawodnicy nie oszczędzali się, i po długiej, zaciętej rywalizacji, reprezentanci „Ogólniaka’’ przegrali 16:18, a Rolibuda pozostała niepokonana. Po tych spotkaniach swój mecz rozegrały dziewczęta z Centrum i LO. Gra była spokojna, lecz niestety pełna błędów i straconych piłek. Zwycięstwo odniosły uczennice Liceum, niespodziewanie małą ilością bramek, gdyż jedynie 3:2. Turniej cieszył się zainteresowaniem kibiców, którzy chętnie przychodzili obejrzeć pojedynki.

Autor: GPŚ | ps
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież