nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport LICEUM TRZECIE W REJONIE
LICEUM TRZECIE W REJONIE Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
poniedziałek, 25 listopada 2013 15:10

21 listopada uczennice średzkiego LO wzięły udział w turnieju piłki ręcznej w Jarocinie. Wśród trzech zespołów, które wystąpiły w Jarocinie średzianki zajęły trzecie miejsce.

W turnieju wzięły udział drużyny, które wygrały zawody w swoich powiatach. Średzkie licealistki miały okazję zmierzyć się z Zespołem Szkół Ogólnokształcących z Jarocina oraz z I Liceum Ogólnokształcącym z Gniezna. W pierwszym meczu nasza drużyna zagrała z ZSO Jarocin. Mecz zakończył się niskim, lecz niekorzystnym dla średzianek wynikiem 2:8. Po tym spotkaniu nasze zawodniczki miały chwilę na odpoczynek, gdyż zmierzyły się ze sobą zespoły ZSO Jarocin i I LO Gniezno. Ten pojedynek wygrały licealistki z Gniezna, zdecydowanie zwyciężając 24:4. Ostatni mecz tego  turnieju rozegrały licealistki ze Środy oraz Gniezna. Po raz kolejny nasze reprezentantki przegrały, tym razem wynikiem 6:17. Cały turniej zwyciężyły reprezentantki Gniezna, które nie przegrały żadnego meczu, na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki z Jarocina, z jedną porażką na koncie, a średzianki, z dwoma porażkami zajęły trzecie miejsce.

Autor: GPŚ | P 
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież