nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport TORT NA WODZIE
TORT NA WODZIE Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 26 listopada 2013 13:45

Niedzielne spotkanie morsów, było 9. spotkaniem w tym sezonie. Każde inne, każde czymś zaskakujące uczestników. Tym razem morsy świętowały urodziny Piotra.

Do urodzin przyznała się też Ula, alaskowa „18-stka”. Jak zwykle szybko zapełnił się alaskowy stół. Były torty, rogale, sałatki, kiełbasy, ogórki i coś, by rozgrzać się po kąpieli. Zachrypnięta Dorota z niesłabnącym animuszem rozgrzała towarzystwo ćwiczeniami, bo bez rozgrzewki kąpiel i wejście do wody może zaszkodzić. Niedzielna próba rozgrzewki tanecznej odbyła się w rytmie „My Słowianie”. Licznik pokazał, że do wody weszło 90 morsów. W czasie kąpieli na wodę został zwodowany pływający stół z tortem i wszyscy mogli go skosztować w wodzie. Było gromkie ,,Sto lat” dla jubilatów. Komu tortu w wodzie było mało, mógł popróbować innych pyszności przy stole na brzegu. Na spotkanie gościnnie dotarli przedstawiciele pobliskich Pobiedzisk z zaproszeniem na kąpiel w ich akwenie 1. grudnia 2013 roku. Morsy przypominają o ostatnim dzwonku na zapisy, by wyjechać w styczniu do Kołobrzegu.

Za tydzień spotkanie na Alasce i potem wspólny wyjazd na kąpiel do Pobiedzisk nad tamtejsze jezioro Biezdruchowskie.

Autor: GPŚ | M.M
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież