nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport MORSY W POBIEDZISKACH
MORSY W POBIEDZISKACH Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
poniedziałek, 02 grudnia 2013 23:23

Dziesiąte spotkanie morsów odbyło się w niedzielę wyjątkowo w Pobiedziskach. Tam grupa propagatorów zdrowego trybu życia i morsowania pragnie założyć kolejny klub. By im pomóc i pokazać mieszkańcom, że to naprawdę fajny sposób prawie 90 członków klubu Alaska przybyło do Pobiedzisk.

Przy „Stanicy pod złamanym wiosłem” czekali już gościnni gospodarze tego terenu. Dodatkowo, by wspierać ich u zarania klubu przybyły morsy z klubu „Yeti” Leszno. Z lekkim niedowierzaniem i wątpliwościami pojawiali się mieszkańcy miasta. Z minuty na minutę ich przybywało. Zimny wiatr wręcz zachęcał, by się rozgrzać w rytmie muzyki, a potem zaraz wejść do wody. Kilku pobiedziskich prekursorów morsowania także weszło do wody, a pewnie na kolejnych spotkaniach ich przybędzie. Morsy z Alaski za pośrednictwem Głosu serdecznie dziękują gospodarzom za gościnne przyjęcie.

Autor: GPŚ | ka
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież