nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport MIKOŁAJKOWY TURNIEJ FIFA 2014
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ FIFA 2014 Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
niedziela, 15 grudnia 2013 13:38

W sobotę w sklepie Music-Media w Środzie odbył się turniej miłośników piłki nożnej na konsoli Play Stadion 3 „FIFA 14”. W turnieju udział wzięli młodzi pasjonaci gry w wirtualną piłkę nożną.

Wśród uczestników rozlosowano drużyny piłkarskie reprezentacji krajów jak na prawdziwych mistrzostwach świata. Następnie zawodnicy podjęli zaciętą rywalizację w 22 meczach.

Po kilku godzinach zmagań do finału doszli: Piotr Rybicki (Niemcy) i Adam Kajdan (Włochy). Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą został Piotr Rybicki wynikiem 2:1. Droga ku zwycięstwu była bardzo trudna, gdyż pokonać trzeba było poprzedniego tryumfatora turnieju. Aktualny Mistrz FIFA 14 to stały bywalec w sklepie, ponieważ jego pasją są gry na konsole, którymi interesuje się od wielu lat, a w gry FIFA i Pro Evolution Soccer grał w prawie wszystkie. Nagrodą główną była gra na konsolę PS3 premierowa wersja Battlefield 4 PL w polskiej wersji językowej, którą wręczył Mikołaj. Dla każdego uczestnika była słodka mikołajkowa nagroda pocieszenia. Po udanej zabawie uczestnicy zapowiedzieli chęć rewanżu w kolejnym turnieju w przyszłym roku.  Na wyróżnienie w ilości zdobytych bramek w jednym meczu zasługuje Maciej Króliczak (Belgia), który wygrał 5:0 z Polską.

Najmłodszy uczestnik Filip Marzol (Brazylia) dzielnie bronił się strzelając 4 bramki, choć uległ w dwu meczu, ale nagrodę dostał. Zainteresowani udziałem w grze mogą zgłosić się do sklepu Music-Media w Środzie Wlkp.

Autor: GPŚ | ka
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież