nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport LIGA CENTRALNA
LIGA CENTRALNA Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
wtorek, 17 grudnia 2013 16:00

Liga Centralna sezonu 2013/2014 w halowej odmianie hokeja na trawie, to regularne rozgrywki prowadzone systemem turniejowym.

Celem Ligi jest popularyzacja halowej odmiany hokeja na trawie na obszarach Polski, w których dyscyplina ta jest mało znana oraz zdynamizowanie jej rozwoju na obszarach gdzie hokej jest już obecny. Liga Centralna ma charakter ogólnopolski i w swoim złożeniu ma przyczynić się do podnoszenia poziomu sportowego, organizacyjnego i finansowego klubów hokejowych. W obecnym sezonie do LC zgłosiło się 7 klubów (8 drużyn). Drużyny zostały podzielone na dwie grupy: A i B. W grupie A mamy:  KS Polonia Skierniewice, Mustangi Michałkowice, MKS I Siemianowice Śląskie, MKS II Siemianowice Śląskie. W grupie B: KS Polonia Środa Wielkopolska, KS Lipno Stęszew, WTH Sokół Warszawa, PKS Staś Rypin.

Grupa B, w której jest nasz klub hokeja rozpocznie swoje zmagania 11 stycznia 2014r. w Rypinie w Hali Widowiskowo – Sportowej w Rypińskim Centrum Sportu. Gospodarzem turnieju będzie PKS Staś Rypin.

Autor: GPŚ | ka
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież