nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport SZKOLNE FERIE
SZKOLNE FERIE Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
czwartek, 13 lutego 2014 10:23

Dla uczniów klas I-III ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Środzie Wlkp. pierwszy tydzień ferii minął w radości emanując wielkimi wrażeniami.

Stowarzyszenie „Nasza Dwójka” zorganizowało półkolonie w SP nr 2 wypełniając pierwszy tydzień wypoczynku od nauki najmłodszym uczniom. Dzieci uczestniczyły w różnych zajęciach: plastycznych, sportowych, aktywnie spędzając każdy dzień. Dla chętnych zorganizowano pokaz sztuki walki capoeira, który cieszył się dużym zainteresowaniem, zarówno młodszych, jak i starszych dzieci. W środowe przedpołudnie uczniowie aktywnie wypoczywali w „Aquaparku” w Jarocinie. Natomiast w czwartek, podczas Dnia Zdrowego Odżywiania, wszyscy mogli przygotować smaczne śniadanie z produktów mlecznych dostarczonych przez Średzką Spółdzielnię Mleczarską „JANA”. Tygodniowe półkolonie zakończyły się w miniony piątek wspólnym seansem filmowym w kinie „Baszta”.

Pokaz sztuki walki capoeira podczas tygodniowych półkolonii w SP nr 2

Zajęcia plastyczne podczas tygodniowych półkolonii w SP nr 2

Autor: GPŚ | GosiaF | Fot. SP2
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież