nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport WIATR I DESZCZ NIESTRASZNE BIEGACZOM!
WIATR I DESZCZ NIESTRASZNE BIEGACZOM! Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
poniedziałek, 17 marca 2014 15:04

Pomimo kiepskiej pogody w minioną niedzielę miłośnicy biegania spotkali się na kolejnym, już 10. treningu biegowym. Tym razem biegacze pokonali w czasie 01:23:00 trasę 15 km.

Podczas ostatniego niedzielnego treningu, biegaczom towarzyszyło hasło, że „Dla prawdziwego biegacza nie ma złej pogody, dla innych są tylko wymówki”. W trudnych warunkach pogodowych, przy silnym wietrze biegacze pokonali dystans 15 km w czasie 01:23:00. Jak relacjonują organizatorzy treningu – Leszek i Wojtek, niedzielne spotkanie potwierdziło dobrą formę biegaczy przed zbliżającym się poznańskim półmaratonem, który odbędzie się 6 kwietnia. Po biegu dla wszystkich uczestników przewidziano gaszącą pragnienie niespodziankę.

Jak informują organizatorzy następny trening biegowy odbędzie się już tradycyjnie w niedzielę (23.03.), zbiórka o godz. 15.00 przy kiosku k/OSiR-u. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 605 337 151 oraz 667 907 432. Organizatorzy zapraszają także na treningi na krótszych trasach niż do tej pory, a więc na dystansie 9, 10 lub 12 km.

Autor: GPŚ | ka
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież