nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport ODLICZANIE DO KOŃCA SEZONU
ODLICZANIE DO KOŃCA SEZONU Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
poniedziałek, 07 kwietnia 2014 07:29

W niedzielę odbyło się już 27. spotkanie morsów z Alaski. Do końca sezonu zostały jeszcze 2. Na kolejnym Wielkanocnym spotkaniu będą loty motolotnią oraz zbierane będą dary w ramach Pomocnej Paczki Alaski.

Licznik już w wiosennym nastroju policzył 70 osób. Temperatura wody? Taka sama jak w październiku, gdy zaczynali sezon. Morsy wchodziły do wody, a raczej ku słońcu, bo tafla jeziora była w nim skąpana. Wszyscy łapali promienie słoneczne, były pierwsze próby pływania w dal, choć ze względów bezpieczeństwa nie za daleko. Były też tańce w wodzie, instruktorka szalała na brzegu, a tancerze w wodzie. Brak oznak wychłodzenia organizmu, więc nikomu nie spieszyło się, by wychodzić. Każdy kątem oka zerkał, że ze stołu szybko znikają ciasta od Beaty i Ewy, więc powoli, ale zdecydowanie każdy szedł po ręcznik i do stołu. Jakże miło z herbatą i pysznym ciastem pod kwitnącymi drzewami pogadać – komentowały morsy. A przy ognisku Aga mieszając w kotle serwowała paróweczki.

Zbliża się koniec sezonu. Za tydzień odbędzie się spotkanie wielkanocne i dzielenie się jajkiem, także nikogo nie powinno zabraknąć. Podczas spotkania zbierane będą dary na Pomocną Paczkę Alaski (szczegóły na forum klubu). Będzie też na pewno - jeśli pogoda nie zawiedzie - możliwość wielkanocnych lotów motolotnią nad Alaską.

Autor: GPŚ | Opr. M.M | fot. Alaska
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież