nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport SPACER Z PSAMI
SPACER Z PSAMI Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 11 kwietnia 2014 08:19

1 czerwca na terenie Gminy Środa odbędą się zawody w dogtrekkingu, w których udział będą mogły wziąć również mieszkańcy Gminnego schroniska dla bezdomnych zwierząt w Środzie Wlkp. W trosce o kondycję fizyczną swoich pupili, wolontariusze postanowili stopniowo przygotowywać je do tego wydarzenia.

Dogtrekking to dyscyplina dla każdego, kto lubi spędzać czas wśród przyrody, w towarzystwie swojego przyjaciela - psa. W minioną niedzielę grupa siedmiu wolontariuszy ze średzkiego schroniska dla psów postanowiła zabrać psiaki na spacer. Na miejsce spaceru wybrano las na Zwoli koło Zaniemyśla. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie odległość jaką wyznaczyli sobie do pokonania – 7 kilometrów na początek – jak mówił jeden z uczestników. Na początek, ponieważ to pierwszy z cyklicznych wydarzeń, które będą się odbywały. Informacje o kolejnym spacerze z psami znajdziecie Państwo na profilu facebookowym schroniska - Kudłaty i łaciaty- pies w potrzebie, bierz do chaty.

 

Autor: GPŚ | AW
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież