nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport WALCZYLI O PUCHAR TYMBARKU
WALCZYLI O PUCHAR TYMBARKU Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
środa, 16 kwietnia 2014 20:31

8 kwietnia w Śremie odbyły się rozgrywki w piłce nożnej podwórkowej o Puchar Tymbarku. Był to finał wojewódzki XIV. już edycji turnieju. Z naszego powiatu do turnieju zakwalifikowały się dziewczęta z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Pławcach oraz chłopcy z Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie.

Łącznie w turnieju wzięło udział 57 zespołów dziewcząt i chłopców z klas IV i V. W kategorii chłopców zgłosiły się 32 drużyny (8 grup), a w kategorii dziewcząt – 25 zespołów (6 grup). Drużyna dziewczyn z Pławiec została przydzielona do grupy B, w której znalazły się zespoły z: SP Poznań, SP 5 Rawicz oraz UKS Wilki Wilkowyja.

Dodajmy, że dziewczynom z Pławiec udało się nawet zrobić zdjęcie z byłym już zawodnikiem Lecha Poznań – Damianem Łukasikiem, a także z Marcinem Dorną, obecnym selekcjonerem reprezentacji Polski U-21.

Po zakończonych rozgrywkach każda drużyna otrzymała pamiątkowe medale, dyplomy oraz słodkości i napoje ufundowane przez firmę Tymbark.


Fot:  Na zdjęciu od lewej: Katarzyna Konieczna, Maria Sysak, Karolina Nowak, Natalia Sadowska, Klaudia Cegielska, Paulina Pawlak, Julia Wrzeszcz oraz Julia Kasprzak. Za nimi: Kubuś i pani Ania Wiśniewska.

Autor: GPŚ | ka 
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież