nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport TRENOWALI NA ROWERACH
TRENOWALI NA ROWERACH Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
środa, 16 kwietnia 2014 20:35

Tym razem nie na treningu biegowym, ale na rajdzie rowerowym średzcy biegacze spędzili popołudnie w minioną niedzielę. W sumie uczestnicy rajdu pokonali trasę 33 km. Przypomnijmy, że od kilkunastu tygodni w każdą niedzielę, niezależnie od warunków atmosferycznych grupa średzian, inspirowana przez Wojtka Stalca oraz Leszka Wierzbickiego, uczestniczy w treningach biegowych. Za każdym razem biegacze pokonują trasę o różnym dystansie.

W ostatnią niedzielę 13. kwietnia było jednak nieco inaczej. Tym razem „niedzielni” biegacze zrezygnowali z treningu biegowego na rzecz rowerowego. Wynosząca 33 km trasa wiodła przez Słupię, Śnieciska, Zaniemyśl, Czarnotki, Mądre i Nadziejewo. Solidne tempo jazdy, sprawiło, że kolejne kilometry uczestnikom treningu mijały bardzo szybko. Ponad dwugodzinny wypad rowerowy wszyscy ocenili pozytywnie. Jak zapowiadają organizatorzy – rowerowe akcenty z pewnością będą w przyszłości powtarzane,  jako urozmaicenie i uzupełnienie wspólnych treningów biegowych. Następne biegowe spotkanie planowane jest na poświąteczną niedzielę, 27. kwietnia. Zbiórka o godz.16.00 koło kiosku na ul. Sportowej w Środzie. Tel. kontaktowe: 605 337 151, 667 907 432. Wojtek i Leszek zapraszają wszystkich chętnych, którzy chcieliby razem trenować.

Autor: GPŚ | ka
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież