nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO
MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
piątek, 09 maja 2014 09:11

W dniu 29 kwietnia w Poznaniu w hali sportowej należącej do Zespołu Szkół Komunikacji odbyły się XXI Mistrzostwa Polski „Hipolitów” w tenisie stołowym.

W tym roku drużyna Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ze Środy Wlkp. wypadła dość przeciętnie uzyskując 5. miejsce w turnieju. Rewelacyjnie w zawodach zagrała Daria Miłoszyk (CKZiU Środa Wlkp.), która wygrała wszystkie pojedynki i została indywidualną Mistrzynią Polski Szkół im. Hipolita Cegielskiego. W turnieju udział wzięli: ZSK Poznań, CKZiU Środa Wlkp., ZS Rogoźno, ZSP nr.1 Piła, ZSP Trzemeszno, ZST Śrem, ZSUG Pleszew, zabrakło reprezentacji ZSP z Chodzieży. Indywidualnie wśród chłopców zwyciężył Piotr Jańczyk z Pleszewa. Drużyna średzka pod opieką Marcina Łuczaka wystąpiła w składzie: Daria Miłoszyk (III LOP), Dawid Urbanek (III TEK), Krzysztof  Madajewski (I D). Szkoły podzielono na dwie grupy. CKZiU ze Środy dość pechowo znalazł się w mocniejszej grupie, w której zajął trzecie miejsce i uzyskał prawo gry o 5. pozycję w drużynówce. W ostatnim pojedynku średzianie pewnie pokonali gospodarzy 3-1.

Autor: GPŚ | M.Ł., ka
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież