nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport POBIEGLI W SWARZĘDZU
POBIEGLI W SWARZĘDZU Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
czwartek, 15 maja 2014 14:20

W niedzielę 11 maja, wystartował III Bieg Szpot Swarzędz. Zawody rozegrano na dystansie 10 km. W limicie czasu, który wynosił 90 min. zmieściło się 2947 osób. Zwyciężył Kenijczyk Mark Launen Kwalia.

Za nim na metę wbiegł jego rodak Moses Kipkosgei Bowen. Dodajmy, iż w poprzednich edycjach biegu, również finiszowali Afrykańczycy. Najlepszą z kobiet okazała się Karolina Górna z Kalisza. Druga na metę wbiegła Patrycja Talar z Pobiedzisk. Na tej biegowej imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć zawodników ze Środy Wlkp. Z bardzo dobrymi czasami na mecie zameldowali się m.in.  Jakub Wiśniewski z czasem netto: 44.47, Damian Bogaczyk – 45.31 i Sławomir Rosiak – 48.39. Cała trójka to ambitni biegacze, którzy reprezentują sekcję biegową KS Polonia Środa, a na co dzień trenują w grupie niedzielnych biegaczy, doskonaląc formę do kolejnych startów.Autor: GPŚ | Opr. ka
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież