nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport MPM W KOLARSTWIE GÓRSKIM
MPM W KOLARSTWIE GÓRSKIM Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
poniedziałek, 26 maja 2014 13:17

W niedzielę odbył się Kostrzyn MTB Maraton 2014, w ramach którego na dystansie Mini rozegrała się walka o Mistrzostwo Polski Małżeństw w kolarstwie górskim.

Zespół z Phytopharm Team Klęka nie był faworytem, jednak koszulki i tytuły mistrzowskie pojechały do Klęki. Mistrzowski wynik Bożeny i Piotra Łąckich z Phytopharm Team Klęka zawdzięczać należy m.in. zespołowej pracy drużyny, w ramach której 5 dni wcześniej grupa objechała trasę. Ta praca zaowocowała, gdyż główni faworyci rywalizacji zabłądzili i przez to stracili pierwsze miejsce, na korzyść Phytopharm Team Klęka.

W maratonie na dystansie Mini wzięło w sumie udział 7 osób w barwach Phytopharm Team Klęka: Kinga Sikora-Węcławek uzyskała 10. miejsce w K3, Stanisław Kałużniak – 21. w M5, Marcin Walczak – 36. w M3, Piotr Łącki – 12. w M3, Bożena Łącka – 2. w K3,  Leszek Kamiński – 13. w M5 i Marek Górny – 53. w kat. M3. 

Autor: GPŚ | Opr. ka
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież