Start Artykuły Sport 3 MRÓZ ŚREM PÓŁMARATON
3 MRÓZ ŚREM PÓŁMARATON Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak
piątek, 20 czerwca 2014 12:15

W sobotę 7 czerwca, w palącym słońcu, wystartował "3 Mróz Śrem Półmaraton".

Na dystansie 21 km. nasz powiat reprezentowało trzynastu odważnych zawodników. Najlepszymi z nich okazali się mieszkańcy Zaniemyśla - Łukasz Biskup, który linię mety przekroczył z czasem: 1.30.40, i Arkadiusz Grabarek: 1.31.38. Z Murzynowa Leśnego startował Wojciech Kłopocki, czas: 1.37.41. Z Zaniemyśla biegł jeszcze Arkadiusz Jaskólski: 1.40.42. i Piotr Józefczak: 1.41.39. Kolejnym biegaczem na mecie był Damian Urbanek z Murzynowa Leśnego, czas: 1.46.20. Ze Środy bieg ukończyli: Bartłomiej Mikołajczak - 1.47.13, Janusz Matela -1.48.10 i Piotr Matuszak - 1.48.12. Dodajmy, iż Piotrek startował jako zawodnik nowej sekcji biegowej KS Polonia Środa. Łukasz Pieńczak z Zaniemyśla z czasem: 2.18.11 zamykał stawkę biegaczy z naszego powiatu. Na trasie śremskiego półmaratonu nie mogło zabraknąć również naszych dzielnych zawodniczek! Szczęśliwie bieg ukończyły: Weronika Szymkowiak (Zaniemyśl), czas: 2.08.39 i Agnieszka Budasz (Nowe Miasto) – 2.38.05. 3 Mróz Śrem Półmaraton ukończyło 614 osób. Gratulujemy.

Na zdjęciu zadowolony Piotr Matuszak (KS Polonia Środa)

Autor: GPŚ | Leszek Wierzbicki