nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Artykuły Sport BIEG JAGIEŁŁY
BIEG JAGIEŁŁY Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
czwartek, 31 lipca 2014 18:14

W niedzielę 20 lipca w Pobiedziskach, wystartował 25 Bieg Jagiełły. Na dystansie 21 km walczyło 404 zawodników w tym trzech reprezentantów powiatu średzkiego.

Bieg rozegrano w bardzo ciężkich warunkach pogodowych, w potwornym upale. Na trasie było też wiele trudnych podbiegów, które nie pozwalały na forsowne tempo. Mimo to, rewelacyjny wynik zanotowała Magdalena Lewandowska ze Zberek. Metę przekroczyła z czasem 1 godz. 30 min. 8 sek. Tym wynikiem zajęła 1 miejsce w kat. kobiet i 13 w kat. open. Bardzo dobrze spisał się zawodnik z sekcji biegowej Polonii Środa – Waldemar Konieczny z Jezior Wielkich, który na mecie zameldował się z czasem: 1 godz. 52 min. 38 sek. (128 w kat. open, 38 w kat.M50). Dodać należy, iż Waldek biega od ok. 3 lat, a wyniki, jakie osiąga mogą zawstydzić niejednego młodszego biegacza. Jako trzecia z naszego powiatu na metę wbiegła doświadczona Barbara Nowak-Lewandowska ze Zberek. Jej czas to: 1 godz. 53 min. 43 sek. (135 w open, 11 w kat.). Gratulujemy. 

Waldek Konieczny (KS Polonia) na trasie.

Autor: GPŚ | Leszek Wierzbicki
 

Dodaj komentarz

Jeżeli chcesz, aby Twój komentarz był widoczny od razu po napisaniu musisz się zarejestrować/zalogować. W przeciwnym razie komentarze są publikowane dopiero po akceptacji moderatora.


Kod antysapmowy
Odśwież